Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu, mieszkania czy lokalu usługowego. Pełnią również rolę ochrony przed potencjalnymi intruzami oraz izolacyjną, chroniąc przed utratą ciepła czy przed hałasami dobiegającymi z zewnątrz. Dlatego wybór drzwi jest bardzo ważny. W ofercie Nexbau znajduje się szeroka gama drzwi z różnych materiałów. Ich zastosowanie i cechy charakterystyczne różnią się między sobą. Jakie są rodzaje drzwi Nexbau i w jaki sposób wybrać odpowiednie drzwi do domu, drzwi do sklepu?

Drzwi PVC

Drzwi PVC wykonane z tworzywa sztucznego łączą w sobie świetny wygląd i bezpieczeństwo. Szeroka gama modeli i kolorów w ofercie Nexbau sprawia, że dobranie drzwi PVC do budynku nie będzie stanowić problemu. Solidne wykonanie gwarantuje wieloletnią trwałość i łatwość w utrzymaniu. Wiele rodzajów wypełnień drzwi, okuć dostarczanych przez naszych sprawdzonych partnerów i wysoka jakość używanych komponentów sprawiają, że produkty Nexbau dopasują się do każdego domu czy mieszkania.

Drzwi drewniane

Drewno jest niezwykle trwałym, naturalnym materiałem wykorzystywanym do produkcji drzwi. W katalogu Nexbau znajduje się wiele projektów, zróżnicowanych pod względem koloru, rodzaju drewna czy wypełnienia drzwi. Drzwi drewniane nadają wnętrzu wyjątkowego stylu i ciepła. Dzięki nowoczesnej technologii stosowanej w przy produkcji drzwi Nexbau, nasze produkty gwarantują odpowiednią termoizolację i odporność na warunki zewnętrzne.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe 

Drzwi aluminiowe w ofercie Nexbau to ukłon w stronę nowoczesnego wzornictwa. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, z możliwą personalizacji przez klienta, będą stanowić świetne dopełnienie nowoczesnej bryły, jak i bardziej tradycyjnych realizacji. Profile drzwi aluminiowych Nexbau wyposażone są w przekładkę termiczną, dzięki czemu ciepło pozostanie w budynku. W przypadku drzwi aluminiowych, możliwe jest wyposażenie ich w automatyczny mechanizm otwierania i zamykania. 

Drzwi techniczne

W ofercie Nexbau od wielu lat znajdują się również drzwi techniczne, produkowane przez firmę Hörmann. Nasz asortyment obejmuje takie produkty, jak drzwi przeciwwłamaniowe, dźwiękoszczelne czy dymoszczelne. Drzwi obiektowe ze stali mają właściwości przeciwpożarowe, a w naszej ofercie znajdują się również egzemplarze o wysokich właściwościach ognioodpornych. 

Wybór drzwi – jakie drzwi zewnętrzne wybrać?

Wybór drzwi jest trudnym zadaniem, zwłaszcza w obliczu tak szerokiej oferty, jaką oferujemy naszym klientom w Nexbau. Nasz doświadczony zespół doradców służy pomocą w każdym momencie. Ekipa Nexbau, na podstawie informacji zebranych od klientów, dopasowuje odpowiedni produkt do ich indywidualnych potrzeb.