Wybór drzwi do domu może być trudnym wyzwaniem. Różne rozmiary otworów drzwiowych, wystroje wnętrz czy preferencje klientów sprawiają, że nie ma jednej odpowiedzi na pytanie o wymarzone drzwi do domu. Z tego względu gamy produktów oferowanych przez producentów drzwi są bardzo szerokie. Oferta Nexbau również jest na tyle obszerna, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz standardowego katalogu produktów, postanowiliśmy pójść krok dalej – konfiguracja drzwi w rękach naszych klientów. Nasze narzędzie Nexbau Customiser pozwoli na samodzielne zaprojektowanie wymarzonych drzwi do domu a nawet przed wizytą w salonie!

Nexbau Customiser – każdy może zostać projektantem

Idea, jaka przyświecała nam podczas tworzenia narzędzia Nexbau Customiser była prosta. Chcieliśmy dać możliwość samodzielnego zaprojektowania drzwi przez klientów w zaciszu domowym. Dzięki temu, można swobodnie eksperymentować z szeroką gamą dostępnych wariantów. Może być to przydatne zwłaszcza podczas planowania przyszłej aranżacji wnętrza. Umożliwia to porównywanie kompatybilności różnych wariantów drzwi do domu z meblami, które planujemy kupić lub farbami, którymi chcemy pomalować ściany budynku. Konfiguracja drzwi nigdy nie była taka prosta i łatwo dostępna.

Jak działa konfiguracja drzwi za pomocą Nexbau Customiser?

Konfiguracja drzwi za pomocą Nexbau Customiser jest bardzo łatwa. Na początku wybieramy jeden z trzech dostępnych wariantów drzwi – Flex, Idea lub Roots. W zależności od wybranego wariantu, mamy do dyspozycji kilka opcji odnośnie wyglądu skrzydła drzwi. W wariancie Flex, mamy do wyboru różne kolory ramy, wypełnienia, zamka oraz paneli, które ozdabiają skrzydło. Dużym plusem wariantu Flex jest możliwość wyboru układu ozdobnych paneli spośród sześciu konfiguracji. W wariancie Idea wybieramy kolor skrzydła spośród kilkunastu wariantów. Możliwa jest konfiguracja pochwytu, mianowicie możemy zdecydować o jego kształcie, kolorze, ale również o tym czy ma być umieszczony bliżej górnej czy dolnej krawędzi drzwi. Wariant Roots wyróżnia się możliwością wyboru różnych wykończeń dwóch paneli, które dzielą skrzydło na pół.

Wybór odpowiednich drzwi do domu

Konfiguracja drzwi kończy się zapisaniem projektu i możliwością jego udostępnienia. Taki projekt można przesłać do naszych doradców, którzy podpowiedzą ewentualne poprawki lub skierują projekt bezpośrednio do realizacji. Doświadczona załoga Nexbau oferuje wsparcie na każdym etapie zakupu drzwi – od wyboru poprzez produkcję, dostawę i montaż. W razie wszelkich pytań odnośnie samodzielnie zaprojektowanych skrzydeł, doradcy chętnie udzielą niezbędnych informacji.