Okna tarasowe są poważną inwestycją. Ze względu na ich rozmiar, dużą powierzchnię szyby, zabezpieczenia antywłamaniowe i mechanizm otwierania i zamykania drzwi, montaż okien tarasowych może być drogi. W Nexbau oferujemy solidne rozwiązania na każdą kieszeń. 

Okna tarasowe – czy jakość oznacza wysoką cenę?

Okna na taras są znacznie droższe, niż “zwyczajne” okna, które każdy z nas zna ze swojego domu czy mieszkania. Jednak nie oznacza to, że montaż tego typu okien wiąże się z niewyobrażalnie dużym wydatkiem. W ofercie Nexbau znajdują się okna tarasowe wykonane m.in. z PVC, czyli z polichlorku winylu. To tworzywo zapewnia wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, takie jak np. temperatury czy wilgoć, zachowując niską cenę.

Tanie okna a bezpieczeństwo

Okna tarasowe stanowią dobry cel dla włamywaczy. Ich duża powierzchnia szklana może być celem uderzenia, a złodzieje mogą usiłować podważyć drzwi tarasowe i w ten sposób wtargnąć do środka. Opracowany w Nexbau mechanizm Nexbau Slide charakteryzuje się tym, że element przesuwny okna jest równomiernie mocno dociskany do ramy. Utrudnia to jego podważenie i w efekcie – otwarcie. Oferowane wzmocnienie stalowe ramy okna stanowi kolejny element bezpieczeństwa, którego kontrukcja utrudnia intruzom wejście do domu. 

Okna tarasowe – czy tanie oznacza brzydkie?

Okna tarasowe w Nexbau dostępne są w wielu wariantach. Stolarka okienna Nexbau oferuje szeroki wybór materiałów produkcyjnych oraz obszerną gamę kolorów, która spełni nawet najbardziej wymagające zachcianki. Okna z nowatorskiego tworzywa REHAU, które w 100% podlega recyklingowi, są dostępne w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Dostępne są barwy od najbardziej standardowych aż do tych najrzadziej spotykanych. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza i gwarancję spójności z elewacją domu.

Jak dobrać odpowiednie okna na taras?

Załoga Nexbau oferuje wsparcie na wszystkich etapach, od wyboru, poprzez zakup, transport, montaż okien i drzwi tarasowych. Nasza ekipa pomoże wybrać odpowiedni wariant okien tarasowych, w zależności od indywidualnych preferencji i w ramach wyznaczonego przez klienta budżetu.