Taras i ogród to miejsca niemal tak samo ważne, jak salon czy kuchnia. Przy dobrej pogodzie tętnią życiem i pozwalają wypocząć w akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew. Każdy właściciel ogrodu chce, aby jego kawałek natury wyglądał świetnie i równie dobrze spełniał swoją funkcję wypoczynkową. W ofercie Nexbau można znaleźć świetne rozwiązanie, jakim jest pergola do ogrodu. Czym są pergole i w jaki sposób mogą odmienić każdy ogród?

Definicja pergoli

Pergola to konstrukcja składająca się ze słupków i zadaszenia, najczęściej w postaci belek lub kratownicy. Często można znaleźć na nim rośliny, które tworzą przyjemny klimat i skutecznie chronią przed promieniami słonecznymi. Wraz z upływem czasu, producenci pergoli stawali się coraz bardziej kreatywni i dodawali nowe rozwiązania do swoich konstrukcji. W ten sposób powstały m.in. pergole z obrotowymi panelami z aluminium, rozwijanymi tekstylnymi zadaszeniami czy też pergole z przeszklonym zadaszeniem, które wyposażone są w osłonę tekstylną chroniącą przed słońcem.

Pergole w Nexbau

Ogród, w którym można komfortowo wypocząć niezależnie od warunków atmosferycznych to skarb. W ofercie Nexbau znajdują się pergole wykonane z aluminium, zakryte ruchomym dachem. Taka konstrukcja ma uniwersalny charakter, dzięki czemu dopasuje się do każdego ogrodu i do każdej pogody. Dzięki szerokiej gamie barw, opcjonalnym roletom, promiennikowi ciepła oraz możliwości doboru oświetlenia rozmieszczonego według upodobań klienta, pergole na taras Nexbau znajdą uznanie nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez Nexbau pergole produkowane są przez belgijskiego producenta, firmę Brustor. Wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu konstrukcji sprawia, że zakupione pergole wpiszą się w krajobraz ogrodu na wiele lat.

Zakup pergoli do ogrodu

Wybór odpowiedniego wariantu pergoli może być trudny. Doświadczeni doradcy Nexbau poprowadzą cały proces zakupu, od wyboru odpowiedniego wariantu konstrukcji, przez dostawę jej elementów aż po sam montaż w miejscu wskazanym przez klienta. Dzięki naszej załodze, każdy ogród i taras będzie mógł na nowo zacząć tętnić życiem i skupiać aktywności rodzinne oraz towarzyskie.