Parkowanie w garażu, czyli ograniczonej przestrzeni, może niektórym wydawać się nieco trudne. Wpływ na to ma jego powierzchnia, obecność mebli, narzędzi lub innych pojazdów w nim zaparkowanych. Dbanie o porządek w garażu zwiększa wygodę parkowania i korzystania z niego. Innym sposobem na zwiększenie satysfakcji z użytkowania garażu jest montaż mechanizmu automatycznie otwierającego i zamykającego bramę garażową. Jak wygląda montaż automatyka bram garażowych w Nexbau?

Czym jest automatyka bram garażowych?

Automatyka bram garażowych to system jej sterowania i kontroli. Umożliwia łatwe i wygodne otwieranie i zamykanie bramy garażowej, czyli takie bez konieczności wysiadania z samochodu. Rozwiązanie to znalazło wielu zwolenników wśród klientów Nexbau. Ma na to wpływ bezpieczeństwo oraz fakt, że jej instalacja jest łatwa i szybka, a także jest możliwa do zamontowania w większości garaży bez konieczności przeprowadzania dużych modyfikacji.

Montaż automatyki bram garażowych w Nexbau

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku bram garażowych zaprocentowało współpracą z wiodącym producentem mechanizmów automatyki bram, firmą Hörmann. Rozwiązania tego producenta obecne są w naszych realizacjach już od 20 lat, co także poskutkowało tytułem „Autoryzowanego Partnera Firmy HÖRMANN”. Montaż mechanizmu automatyzującego otwierania i zamykanie bram garażowych możliwy jest w każdym rodzaju bram, niezależnie od jej konfiguracji czy wymiarów garażu. Automatyczny mechanizm bram garażowych składa się z centralnej jednostki sterującej, siłowników, pilota, i również innych elementów. Współpracują one ze sobą, aby umożliwić bezproblemowe działanie bramy.

Zakup automatycznej bramy garażowej

Klienci Nexbau bardzo cenią sobie rozwiązania dostępne w naszej ofercie. Automatyczny mechanizm bramy garażowej ma niewątpliwe zalety, a największa z nich jest łatwość użytkowania. Automatyka bram garażowych to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo oraz chce zwiększyć funkcjonalność swojego garażu.