Garaż jest szczególnym miejscem w domu. Jest to nie tylko miejsce, w którym parkujemy nasze samochody. Jest to także przestrzeń, w której przechowujemy nasze narzędzia i inne cenne przedmioty. Dlatego ważne jest, aby zadbać o jego bezpieczeństwo i zabezpieczenie przed ewentualnymi zagrożeniami, takimi jak kradzieże czy włamania. Szczególnie ważnym pod względem bezpieczeństwa elementem garażu jest odpowiednia brama. Jej montaż zależy od konstrukcji budynku i kształtu wjazdu. W przypadku bram Nexbau nie stanowi to ograniczenia. Czy możliwy jest montaż bramy garażowej w starym garażu?

Jakie są rodzaje bram garażowych?

Wybór odpowiedniej nowej bramy garażowej może być trudny, a ponieważ istnieje ich kilka rodzajów o zróżnicowanej charakterystyce. Klienci Nexbau mają do wyboru bramy uchylne, które zapewniają szybką i prostą obsługę. Bramy segmentowe składają się z kilku segmentów, które otwierają się pionowo, oszczędzając miejsce w garażu. Ostatnim rodzajem są bramy garażowe rolowane, których panele zwijają się wokół wałka, umożliwiając zagospodarowanie wolnego miejsca przy suficie garażu.

Montaż bramy garażowej – jak się przygotować?

Przed zakupem nowej bramy garażowej w Nexbau, należy odpowiednio się przygotować. Pierwszym krokiem jest wykonanie precyzyjnych pomiarów. Następnie należy wybrać odpowiedni rodzaj bramy, w oparciu o wiele czynników. Należą do nich m.in miejsce w wewnątrz i na zewnątrz garażu czy też stopień wykorzystania jego przestrzeni. Przed przybyciem ekipy montażowej należy zadbać również o usunięcie pojazdów, zbędnych przedmiotów i innych elementów wyposażenia. Mogą one utrudnić sprawne przeprowadzenie montaż bramy garażowej. 

Zakup bram garażowych w Nexbau

Nasze wieloletnie doświadczenie w montażu bram garażowych sprawia, że nasze produkty znajdą swoje zastosowanie w niemal każdym garażu, niezależnie od stopnia trudności sytuacji montażowej. Szeroka paleta kolorów i wybór materiałów używanych przy produkcji bram garażowych gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Nasza doświadczona załoga będzie towarzyszyć na każdym etapie zakupy bramy, od wyboru, poprzez transport, aż po montaż bramy garażowej we wskazanym miejscu.