1. Start
  2.  → 
  3. Contact
  4.  → Production department

Production coordinators

Jakub Bauta

 

jakub.bauta@nexbau.com

+48 68 347 02 42

Production department - Aluminium joinery

Karol Błażejewski

 

kblazejewski@nexbau.com

+48 68 347 02 45

Miłosz Wróblewski

 

mwroblewski@nexbau.com

+48 68 347 02 20

Maciej Serwa

 

mserwa@nexbau.com

tel. +48 68 347 02 18

Production department - PVC joinery

Przemysław Pochanke

 

ppochanke@nexbau.com

+48 68 347 02 23

Krzysztof Miśko

 

kmisko@nexbau.com

+48 68 347 02 24

Łukasz Adam

 

ladam@nexbau.com

+48 68 347 02 46

Dorota Stajkowska

 

dstajkowska@nexbau.com

tel. +48 68 347 02 38

Daria Rynarzewska

 

drynarzewska@nexbau.com

+48 68 347 02 25

Production department - Wooden and Wooden - Aluminum

Anita Mrozek

 

amrozek@nexbau.com

+48 68 347 02 58

Paweł Tupaj

 

ptupaj@nexbau.com

+48 68 347 02 53

Witold Brychcy

 

wbrychcy@nexbau.com

+48 68 347 02 52

Rafał Nowak

 

rnowak@nexbau.com

tel. +48 68 347 02 48

Logistics and service

Wit Goerlich

 

wgoerlich@nexbau.com

+48 68 347 02 14

Natalia Witecka

 

nwitecka@nexbau.com

+48 68 347 02 36

Maintenance Quality Control

Mariusz Orwat

 

spec. ds. kontroli jakości i marketingu

morwat@nexbau.com

+48 68 347 02 37

Błażej Kryś

 

spec. ds. utrzymania ruchu

bkrys@nexbau.com

+48 68 347 02 57

Łukasz Furmanowicz

 

spec. ds. utrzymania ruchu

lfurmanowicz@nexbau.com

+48 68 347 02 57

Masz pytanie lub szukasz dalszych informacji na temat produktów Nexbau? Chętnie skontaktujemy się z Tobą. Aby to ułatwić przygotowaliśmy specjalny formularz internetowy. Twoje zapytanie zostanie skierowane bezpośrednio do specjalisty z Nexbau, który w najbliższych dniach skontaktuje się z Tobą. Wymagane jest wypełnienie pól oznaczonych*.

 

Zapoznaj się z informacjami na temat Ochrony Danych Osobowych w Nexbau

Zapytaj naszego doradcę

Zgoda*

Oświadczenie*

14 + 15 =