Blog

Bramy garażowe Nexbau

Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni mogą Państwo dopasować wygląd bramy garażowej do budynku zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej formie. Specjaliści Nexbau rzetelnie doradzą Państwu jaką wybrać bramę.

Okna przesuwne Slide

Nexbau Slide - okna i drzwi przesuwne
Nowy system okien przesuwnych PVC, Nexbau Slide to okno przesuwne, które płynnie działa, jest eleganckie i stanowi dodatkowo atrakcyjny element wystroju Twojego salonu. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w naszych salonach sprzedaży. Zapraszamy!

Autorska kolekcja drzwi ROOTS

Gdyby tak połączyć naturę i nowoczesność? Gdyby zaprojektować coś oryginalnego? Gdyby liczył się każdy detal?Odpowiedź jest prosta – zupełnie wyjątkowa, autorska linia drzwi drewnianych ROOTS od teraz w NEXBAU. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w naszych salonach sprzedaży. Zapraszamy!

Autorska kolekcja drzwi FLEX

Bądź projektantem swoich drzwi! A będą inne niż wszystkie! Jeśli szukasz wyjątkowych drzwi, to jest propozycja dla Ciebie. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w naszych salonach sprzedaży. Zapraszamy!

Autorska kolekcja drzwi IDEA

Oryginalne drzwi ale w prostej formie? Minimalizm ale z pomysłem? Drzwi aluminiowe z najnowszej kolekcji IDEA będą dla Ciebie idealne. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w naszych salonach sprzedaży. Zapraszamy!