Drzwi stanowią bardzo ważny element wyposażenia domu. Mają wiele cech wspólnych z meblami, bowiem podobnie jak one nadają wnętrzu charakteru i odpowiedniego klimatu. Oprócz właściwości estetycznych, są barierą między domem, a światem zewnętrznym. Chronią nas i nasz dobytek przed zgiełkiem ulic i zagrożeniami płynącymi z zewnątrz. Dlatego wybór odpowiednich drzwi do domu jest bardzo ważnym, ale również trudnym zadaniem, z którym na co dzień mierzy się wielu klientów Nexbau. Jaki jest najlepszy rodzaj drzwi wejściowe i czym kierować się przy ich zakupie?

Drzwi do domu – rodzaje

Najbardziej powszechny podział drzwi ze względu na rodzaj to ten, dzielący je ze względu na materiał, z którego są wykonane. W Nexbau oferujemy drzwi wejściowe wykonane z PVC, drewna oraz aluminium. Wszystkie te materiały mają swoje cechy charakterystyczne oraz zalety. PVC to niezwykle trwały materiał, zapewniający wysoką jakość wykonania przy relatywnie niskiej cenie. Z kolei drzwi drewniane zapewniają ponadczasowy wygląd i trwałość nawet do 100 lat! Drzwi aluminiowe są odporne na najbardziej skrajne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Jakie powinny być drzwi?

Jak już wspominaliśmy, drzwi pełnią niezwykle ważną rolę. Ich zadaniem jest odpowiednia izolacja i wytrzymałość na potencjalne próby ich otwarcia przez intruzów. Drzwi wejściowe powinny również wyciszać wnętrze, ograniczać utratę ciepła, być trudne do sforsowania oraz służyć przez wiele lat. W zależności od indywidualnych preferencji oraz budżetu klienta, w Nexbau oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań. Nasze drzwi aluminiowe są połączeniem nowoczesnego stylu z fantastycznymi parametrami izolacyjnymi. Drzwi drewniane będą kuszącą opcją dla osób poszukujących ponadczasowego dizajnu, a jednocześnie chcących zachować odpowiednią izolację wnętrza. Drzwi z PVC oferują niemal nieograniczoną możliwość ich personalizacji, pozostając przy tym niezawodnym produktem, znajdującym uznanie wśród klientów. 

Jak kupić najlepsze drzwi do domu?

To pytanie zadaje sobie wielu klientów Nexbau. Nasza doświadczona załoga, w oparciu o wytyczne oraz indywidualne preferencje kupujących, posłuży wsparciem przy wyborze odpowiednich drzwi do domu.