Hale produkcyjne i magazynowe są jednymi z najbardziej intensywnie użytkowanych przestrzeni w przemyśle, co wymaga zastosowania specjalistycznego wyposażenia. Bramy przemysłowe są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia obiektów przemysłowych. Dzięki nim możliwe jest przepływ towarów oraz pojazdów pomiędzy różnymi sektorami działalności. W Nexbau uważamy, że dobrana brama przemysłowa musi zapewniać nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę użytkowania i oszczędność czasu. Rozwiązaniem, które wpisuje się w tą charakterystykę jest brama przemysłowa rolowana. Jak działa brama rolowana?

Brama przemysłowa rolowana – charakterystyka

Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom prostych i niezawodnych rozwiązań, które będą gwarantować maksymalną wygodę w codziennym użytkowaniu. Idealnym tego przykładem jest brama przemysłowa rolowana, której genialnie prosta konstrukcja sprawia, że jest szczególnie wytrzymała i tania w utrzymaniu. Przy otwieraniu, brama roluje się, tworząc kompaktowy zwój za nadprożem. Umożliwia to pełne wykorzystanie powierzchni użytkowej hali. Otwieranie i zamykanie tego rodzaju bramy możliwe jest zarówno ręcznie, jak i za pomocą mechanizmu automatyzującego ten proces.

Brama rolowana w Nexbau

Stale doskonalimy oferowane rozwiązania, również w dziedzinie bram przemysłowych. Bramy rolowane dostępne w ofercie Nexbau konstruujemy w oparciu o wysokiej jakości komponenty do bramy Hörmann, bez wątpienia uznanego dostawcy rozwiązań dla przemysłu. Najwyższej jakości aluminium oraz stal zapewniają wytrzymałość, a także gwarantują długotrwałą eksploatację bram. Prosty mechanizm minimalizuje ryzyko awarii lub uszkodzeń, dodatkowo ułatwiając ewentualne naprawy. Dzięki dostępnemu opcjonalnie systemowi ZAK, brama znacznie ogranicza utratę ciepła. 

Zakup bramy rolowanej

Liczne zalety bramy rolowanej dla przemysłu przyciągają wielu klientów Nexbau. Przed zakupem warto jest skonsultować się w tej materii z osobami, które mają doświadczenie przy sprzedaży i montażu takich rozwiązań. Nasza załoga przeprowadzi odpowiednie wymiary i po konsultacji z klientem doradzi najlepsze rozwiązanie, dopasowane do warunków panujących w obiekcie, w którym będzie użytkowana brama.