Hale produkcyjne i magazyny są miejscami, w których odbywają się intensywne operacje logistyczne, a ich wyposażenie musi być dopasowane do wymagań ciągłej pracy w nich. W takich obiektach wykorzystuje się różnego rodzaju urządzenia, takie jak wózki widłowe, dźwigi czy regały, co niesie ze sobą duże obciążenia dla podłóg oraz bram przemysłowych. Wydajne i wygodne w użytkowaniu rozwiązania mają swoje zapotrzebowanie zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz – zwłaszcza w miejscach oddzielających poszczególne części obiektu przemysłowego. W obu przypadkach swoje zastosowanie znajdzie brama przemysłowa szybkobieżna. Gdzie swoje zastosowanie znajdzie brama przemysłowa szybkobieżna i jaka jest jej charakterystyka?

Brama przemysłowa szybkobieżna – charakterystyka

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, dopasowaliśmy ofertę Nexbau do zapotrzebowań naszych klientów. Rozwiązaniem, które znalazło wśród nich duże uznanie jest brama szybkobieżna. Oferowane przez nas bramy do magazynów mają uniwersalne zastosowanie w różnych rodzajach hal i magazynów. Charakteryzują się krótkim czasem otwierania i zamykania, bez wątpienia pozytywnie wpływając na procesy zakładowe i ogranicza straty energii. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych mechanizmów, które umożliwiają płynne przepływanie osób, maszyn i materiałów. 

Bramy przemysłowe szybkobieżna w Nexbau

Oferowane przez nas rozwiązania poddajemy wyjątkowo wysokim wymogom pod względem jakości wykonania oraz wykorzystywanych materiałów. Dostępne w ofercie Nexbau bramy do hal wykonane są przy zastosowaniu komponentów firmy Hörmann. Otwierane pionowo lub poziomo bramy dostępne są w konfiguracji z elastyczną kurtyn, a także panelami izolowanymi termicznie. Takie wyposażenie bardzo dobrze sprawdzi np. w pomieszczeniach chłodniczych, redukując utratę schłodzonego powietrza, a co za tym idzie, zużycia energii. 

Zakup bramy przemysłowej szybkobieżnej

Z uwagi na szeroki wachlarz opcji wykonania bram przemysłowych szybkobieżnych, przed jej zakupem warto skonsultować się z doświadczonymi doradcami. Załoga Nexbau sprawnie przeprowadzi wymagane pomiary w wyznaczonym miejscu. Po uzyskaniu informacji odnośnie warunków eksploatacji bram, dopasuje najbardziej efektywne rozwiązanie dla danego obiektu przemysłowego.