1. Start
  2.  → 
  3. Kontakt
  4.  → Dział Sprzedaży

Dział sprzedaży - Stolarka Aluminiowa

Dawid Bauta

 

dawid.bauta@nexbau.com

+48 68 347 02 40

Karol Błażejewski

 

kblazejewski@nexbau.com

+48 68 347 02 45

Maciej Serwa

 

mserwa@nexbau.com

tel. +48 68 347 02 18

Marta Poniedziałek

 

mponiedzialek@nexbau.com

+48 68 347 02 81

Miłosz Wróblewski

 

mwroblewski@nexbau.com

+48 68 347 02 20

Patryk Milczyński

 

pmilczynski@nexbau.com

+48 68 347 02 82

Dział sprzedaży - Stolarka PVC i Drewniana

Kamila Ciesielska

 

kciesielska@nexbau.com

+48 68 347 02 19

Marta Listosz

 

mlistosz@nexbau.com

+48 68 347 02 39

Ewa Ptak

 

eptak@nexbau.com

+48 68 347 02 09

Filip Pogonowski

 

fpogonowski@nexbau.com

+48 68 347 02 08

Dział sprzedaży - Bramy

Leszek Brandebura

 

lbrandebura@nexbau.com

+48 68 347 02 01

Arkadiusz Musiał

 

amusial@nexbau.com

+48 68 347 02 02

Bartosz Krawczyk

 

bkrawczyk@nexbau.com

+48 68 347 02 22

Dział obsługi klientów B2B

Mariusz Strauchmann

 

mstrauchmann@nexbau.com

+48 68 347 02 30

Piotr Piniecki

 

ppiniecki@nexbau.com

+48 68 347 02 35

Jacek Woś

 

jwos@nexbau.com

+48 68 347 02 34

Michał Hajduk

 

mhajduk@nexbau.com

+48 68 347 02 33

Dział obsługi partnerów handlowych

Artur Kokornaczyk

 

akokornaczyk@nexbau.com

+48 68 347 02 47

Katarzyna Rybicka

 

krybicka@nexbau.com

+48 68 347 02 41

Mateusz Majerowski

 

mmajerowski@nexbau.com

+48 68 347 02 50

Masz pytanie lub szukasz dalszych informacji na temat produktów Nexbau? Chętnie skontaktujemy się z Tobą. Aby to ułatwić przygotowaliśmy specjalny formularz internetowy. Twoje zapytanie zostanie skierowane bezpośrednio do specjalisty z Nexbau, który w najbliższych dniach skontaktuje się z Tobą. Wymagane jest wypełnienie pól oznaczonych*.

 

Zapoznaj się z informacjami na temat Ochrony Danych Osobowych w Nexbau

Zapytaj naszego doradcę

Zgoda*

Oświadczenie*

15 + 11 =